بنام صنعتگر هستی

  بسیار خوشوقتم که اعلام نمایم، اینجانب و همکاران محترم و تلاشگرم در انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران فعالیتهای مربوط به برگزاری پانزدهمین همایش ملی و چهارمین کنفرانس بین­ المللی مهندسی ساخت و تولید ایران را که در آبان ماه 97 در تهران برگزار خواهد گردید را آغاز نموده ایم.

همانگونه که مستحضرید این فعالیت یکی از مهمترین گردهمایی­ های مهندسی در کشور عزیزم ایران بوده که در آن اساتید بزرگوار، پژوهشگران گرامی، صنعتگران عزیز و دانشجویان محترم حضور بهم رسانده و به تبادل اطلاعات و دستاوردهای علمی خود خواهند پرداخت.

اینجانب فرصت را غنیمت شمرده و از همة عزیزان در همة جوامع مهندسی ساخت و تولید کشور اعم از دانشگاه یا صنعت درخواست می­نمایم که همانند سالهای قبل با شور و اشتیاق خود فضای علمی کنفرانس را پربار و نسبت به غنی­ سازی و با کیفیت برگزار شدن آن از هیچ کوششی دریغ نفرمایند.

در انتها ذکر این نکته ضروری است که برگزاری کنفرانس مهندسی ساخت و تولید امسال مصادف با بیستمین سالگرد تاسیس انجمن در ایران بوده و ضمن به فال نیک گرفتن آن پیشنهاد می نمایم که همه عزیزانم در جامعة بزرگ و غنی مهندسی ساخت و تولید ایران در این گردهمایی بزرگ شرکت و بگونه ای در یکی از فعالیتهای آن سهیم و شریک باشند.

دکتر غلامحسین لیاقت

استاد مهندسی مکانیک دانشگاه تربیت مدرس

دبیر کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید ایران